Tantrické a relaxační masáže v Ostravě


Účinky tantra masáže

Chcete být uvolnění a plní životní energie? Chcete lépe poznat své tělo a prožívat silnější orgasmy? Chcete pomoci s nějakými zdravotními problémy? Vyzkoušejte tantra masáž, která vám může umožnit poznat dosud nepoznané.

Tantra masáž je propracovaný smyslný rituál, který v sobě spojuje klasickou masáž s osvědčenými starodávnými prvky tantricko-taoistických technik vycházejících z tantrické filozofie. Základem tantrické masáže jsou velmi osobní přístup a ohleduplnost. Masáž může provádět pouze člověk, který dokonale zná možnosti práce s lidskou energií. Vše funguje na principu dávajícího a přijímajícího. Tantrickou masáž je možné provádět pouze v klidném a nikým nerušeném prostředí na futonu. Obvykle k tomuto rituálu svítí svíčky a potichu hraje orientální hudba. Přijímající je po celou dobu nahý, přikrytý pouze sarongem, který masér postupně sundává. Masáž se skládá z dotyků velmi jemných i velmi dynamických.

Jaké má tantra masáž účinky?

Dobře provedená tantrická masáž nám může poskytnou velké množství velice příjemných a jedinečných pocitů.

Co všechno bude zapojeno?

Tantra masáž je prospěšná jak pro vaše tělo, tak pro duši. Postupně během rituálu bude zapojeno celé vaše tělo od hlavy až ke konečkům prstů u nohou, vynechány nejsou ani intimní partie přijímajícího. Je však důležité říci, že přijímající je po celou dobu rituálu pasivní a pouze přijímá doteky a podněty od dávajícího maséra. Tantrická masáž tedy přináší zkoumání pouze v rámci hranic vlastního těla, během rituálu nedochází k žádné erotické výměně s masérem (masérkou). K zapojení celého těla se používají různé doteky, horké ručníky, pírka, kožešinky, vonné silice a oleje, lávové kameny, voda k omývání.

Jaké pocity nám tantrická masáž přinese?

Po masáži se budete cítit zcela uvolnění, plní energie, inspirace a síly do života, na druhou stranu budete i plni vzrušení. Zbavíte se všech negativních pocitů. Vaše tělo omládne a bude krásnějším.

Tantra masáž vám může pomoci dobře poznat vaše tělo a lépe odhalit sexualitu, tělo se také může stát mnohem citlivějším. Díky tomu můžete začít prožívat i zcela odlišné silnější orgasmy, které nebudou probíhat pouze ve vašem pohlaví a jeho okolí, ale rozprostřou se do celého vašeho těla. Vzrušení z tantra masáže tedy není obyčejné, ale naopak zcela jedinečné a naplňující. Takovýto orgasmus však není cílem tantrické masáže, je spíše jejím průvodním jevem. Skutečným cílem je opravdu celkové uvolnění a naplnění po psychické i fyzické stránce. Tento rituál nás také může naučit lépe komunikovat s našim partnerem i ohledně nejintimnějších věcí. Naučíme se respektovat sebe i ostatní kolem nás.

Zbavení se problémů a komplikací

Tantrická masáž však může řešit i zdravotní problémy a komplikace. Může lidem pomoci s poruchami erekce, předčasnou ejakulací, nemožností otěhotnět (pokud je to dáno nefyziologicky), s bolestivým sexuálním stykem, přílišným napětím ve svalech, s depresemi způsobenými nedostatkem doteků, zvládne také snížit stres.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace