Tantrické a relaxační masáže v Ostravě


Typy tantra masáží

Tantra masáž může pomoci našemu tělu i naší duši, naplňuje nás velkým množstvím příjemných a netradičních pocitů, léčí zdravotní problémy, učí nás dosahovat silnějších orgasmů. Existuje několik typů tantrických masáží, které si zde představíme.

Základní je dělení na masáž pro ženy, muže a pro páry. Jádro každého z těchto druhů masáže je stejné, v detailech se však každý typ masáže liší od ostatních. Zaměříme se právě na tyto rozdíly.

Tantra masáž pro muže

Muži se obvykle na první pohled dokážou snadněji intimně otevřít i cizím lidem, ale při samotné masáži je důležité otevřít se ženskému typu prožívání, což pro muže v dnešní době není přirozené. Učí se přijímat hluboký dotek masérky a vědomě se uvolňovat do těla. Nejdůležitější je prohloubit pocit důvěry a bezpečí, což je jednak úkolem masérky a poukazuje to na její schopnost láskyplného doteku. Zároveň na důvěře spolupracuje také klient.

Při masáži se masíruje celé tělo a postupně dochází k většímu uvolnění a zároveň roste energie a propojením erotogenních zón i vzrušení. Ke konci může dojít k masáži pohlaví, pokud si to klient přeje. Při pokročilejších masážích si klient také může zvolit přídavnou jemnou a ohleduplnou masáž rozetky- análního otvoru.

Někdy si však muž nechá masáž provést raději od muže, přestože je heterosexuál. Jiný muž mu totiž může někdy lépe pomoci poznat jeho tělo než žena, lépe vycítit jeho potřeby, neboť je sám mužem. Nejde však o masáž stupňující vzrušení, ale o léčivý, podpůrný a dovyživující dotek. Pro muže, který má v soukromí stálou partnerku ženu, tak masáž od muže může být příjemným zpestřením.

Tantra masáž pro ženy

Tantra masáž pro ženy má jiný přístup než u mužů. Zranění, stud a výchova vytvářejí energetický krunýř, který brání příjemnému přijímání doteků. A právě jemný a láskyplný tantrický dotek může tento krunýř bezpečně rozpustit. Pokud si žena nese nějaké emoční nebo sexuální zranění od muže, je pro ni bezpečné a vhodné, aby ji zpočátku masírovala žena, která ji podpoří v uvolnění a léčení jejího traumatu.

Masáž se v různé míře může týkat intimních partií. Vše záleží na tom, co si přijímající žena přeje. Masér či masérka jí tak může poskytovat různé typy doteků včetně intimní masáže, spočívající v propojení erotogenních zón (třísla, ňadra, G bod, klitoris, aj.). Při pokročilejších masážích si klientka také může zvolit přídavnou jemnou a ohleduplnou masáž rozetky- análního otvoru.

Tantra masáž je vždy posvátným aktem plným úcty, porozumění a bezpodmínečné lásky. Není postavena jen na znalostech masérských technik a anatomie, ale důležitou roli zde hrají psychologické schopnosti a duchovní zralost maséra či masérky.

Tantra masáž pro páry

Současná tantra masáž partnerů může být jedinečným partnerským zážitkem. Může vám udělat radost, hluboce vás uvolnit a zavést do neobjevených končin vaší vášně, rozkoše a extáze. Před samotnou masáží je důležité si vytýčit směr a hranice vlastní masáže, aby se oba partneři cítili bezpečně. Partnerská masáž slouží k prohloubení prožívání vzrušení a potěšení a také k rozšíření obzorů na sexuální rovině. Dává oběma možnost prožití hlubšího intimního kontaktu s vlastním tělem. Maséři postupně zvyšují energii a pomáhají partnerům se sobě otevřít a prožít společné naplnění.

Masáž pro páry také může vypadat tak, že maséři pár povzbudí smyslnou předehrou v podobě různých kvalit doteku a pomohou zvýšit intenzitu vzrušení. Poté pár opustí a partneři se následným intimnějším milostným aktivitám již věnují sami.

Masáž je vhodná pro páry, které touží svůj vztah občerstvit, prohloubit, okořenit novým zážitkem či nevšedními přístupy k emocím a sexualitě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace