Tantrické a relaxační masáže v Ostravě


Průběh tantra masáže

Tantra masáž je velmi intenzivní a smyslný druh masáže, který nám může pomoci lépe pochopit své tělo a zažít dosud nepoznané pocity. Zajímá vás, jak tantra masáž probíhá a na jakých principech je založena?

Samotné slovo tantra pochází ze sanskrtského slova „tkát“ nebo „proudit“. Tantra je životní filosofie respektující vše živé. Tantra také ctí sexuální přirozenost člověka. Tato filosofie chápe sexuální energii jako nejsilnější a nejpůvodnější sílu. Tantrická masáž

Tantrická masáž

V tantrické masáži jsou propojeny prvky klasické masáže a tantricko-taoistických technik. Tento typ masáže je velmi intimní a smysluplný. Během tantrické masáže dochází k rozproudění energie těla. Tantra masáž zahrnuje masáž celého těla a také masáž joni a lingamu (joni a lingam jsou názvy pro ženské a mužské pohlavní orgány v sanskrtu). Tantra masáž je založena na jemných a dynamických pohybech, během masáže se využívají aromatické a vyživující oleje.

Jak probíhá tantrická masáž

V každém salónu probíhá tantrická masáž svým specifickým způsobem. V některých salónech je klient nejdříve přivítán. Poté probíhá rozhovor u čaje nebo jiného nápoje, během rozhovoru, klient mluví o svých přáních a také může masérovi sdělit své obavy z tantrické masáže. Masér nebo masérka vysvětlí klientovi, jak probíhá tantrická masáž. Poté se už přejde k samotné masáži, která probíhá v příjemném prostředí, při relaxační hudbě a světle svíček. Masáž začíná uvolněním těla pomocí teplých žínek. V tantra masáži se mohou také objevit prvky hlazení šátky, kožešinami nebo peřím. Tantra masáž je především smyslná masáž aroma oleji, během které může klient dosáhnout orgasmu. Orgasmus se však při tantrické masáži nechápe jako nutnost.

Průběh tantra masáže u ženy

Žena, která se rozhodne pro tantrickou masáž, by se na ni měla připravovat po celý den. Den před tantrickou masáží by měl být klidnější beze stresu. Dále je také důležité rozhodnout se, zda chcete masáž od ženy nebo muže. Masér nebo masérka bude během tantrické masáže respektovat vaše přání a pomůže vám uvolnit se po psychické i fyzické stránce.

Průběh tantra masáže u muže

V mužích probouzí tantrická masáž vnitřní energii a sexuální sílu. Na rozdíl od tantrické masáže určené ženám, je tantrická masáž pro muže dynamičtější a pevnější v dotecích. Tantrická masáž s teplými oleji je pro muže velmi vzrušivá. Tantrická masáž určena pro muže zahrnuje také masáž prostaty a mužského přirození. Tato masáž, tak zvyšuje výkonnost muže a podporuje jeho erekci. Především muže, kteří mají problémy s předčasnou ejakulací nebo poruchy erekce, mohou ocenit účinky tantrické masáže. Klient si vybírá, zda chce masáž od muže nebo ženy. Masáž od muže se v tantře chápe jako přátelská, posilující a podporující.

Průběh tantra masáže u páru

Tantra masáž si můžete také užít společně se svým partnerem. Společná tantrická masáž může posílit partnerský vztah. Tantrická masáž určena pro páry prohlubuje vztah, odstraňuje fyzické a emoční napětí, odstraňuje komunikační bariéry a také pomáhá k pochopení sebe sama. Po tantrické masáži budou mít oba partneři mnohem větší chuť na sex.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace